ג'ננה מתופפים
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-3833225
מעגלי מתופפים מעגלי מתופפים

מעגלי מתופפים

מעגל מתופפים

מעגל מתופפים הינו צוות מתופפים אקטיבי העוטף את האירוע בקצב חי במרכז רחבת הריקודים על המוסיקה של הדיי ג׳יי, כאשר מעגלי מתופפים נכנסים לרחבת הריקודים האווירה משתנה דחף אנרגטי מטורף לוכד את האורחים ומעיף אותם למימד אחר, בג׳ננה פיתחנו אביזרים וטכניקות מיוחדות שנבנו בניסיון של 20 שנה איך לגרום לקהל לאבד חושים ולשמוח אצלכם באירוע יותר מכל מקום אחר, ״ג׳ננה מתופפים הינו התבלין מייצר האוירה באירוע שלכם״ .

קבוצת ג׳ננה המציאה מחדש את ההגדרה של מעגלי מתופפים באירועים והציבו רף חדש בתחום, ג׳ננה הפכה לחברה המובילה בישראל בעשור האחרון וזאת עובדה ! ג׳ננה מובילה דרך וממציאה את עצמה בכל פעם מחדש ומשתפת פעולה עם הבמאים והמפיקים הגדולים בתחום בארץ ובעולם, מופעים בבמות המכובדות ביותר וברוב תוכניות הטלויזיה בישראל,

האמת היא שמתופפים היו לנו מאז ומתמיד בכל מיני צורות. אבל השילוב של  ג׳ננה כמעגל מתופפים מעצים כל אירוע והופכים אותו לייחודי ומלא קצב. ג'ננה מתופפים – לאירוע מקצועי ומושלם...

נדמה כי החידושים בעולם שלנו אינם יודעים שובע. בכל תקופה אנחנו מתבשרים על חידושים ועל אפשרויות חדשות אשר מתאימים לאירועים ומציעים לנו לשדרג את השמחה ואת הייחודיות של האירוע. לאחרונה אנחנו  פוגשים מעגלי מתופפים אשר מציעים את הייחודיות ואת היופי אשר רק מתופפים במעגל ובקצב אחיד מסוגלים להעניק.

כי המתופפים מיומנים בהתאמת התיפוף לסגנון האירוע, לסוג של הקהל המשתתף בו, לדגשים בהתאם לנקודות הזמן השונות באירוע כך שכל זה הופך את כל עניין התיפוף – למקצוע של ממש. רק מי שבאמת יודע איך לעשות את זה – מצליח להרים את האירוע ולעשות אותו למיוחד באמת. 

 

מעגלי מתופפים – כדי שהאירוע שלכם יהיה מושלם

הצוות שלנו מנוסה ומיומן ומציע להפוך את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח עם חוויות מיוחדות אשר אף אחד מהמשתתפים לא ישכח לכם.

יש גם שופרות... בדרך כלל מציעים המתופפים גם את השופרות. השילוב בין מעגל מתופפים לבין שופרות מאפשר ליצור את האווירה הייחודית והרצויה בכל חלק מתוך האירוע.

בר מצווה בכותל - כיום בוחרים רבים את האטרקציה הייחודית של מעגל המתופפים על מנת שאלו ילוו את אירועי בר המצווה בכותל. המתופפים מופיעים בלבוש מיוחד ומלווים את החתן אל רחבת הכותל. הם מלווים את כל הטקס ובמהלך כל האירוע אשר הופך להיות מיוחד במינו הודות לדרבוקות ולשופרות.

מתופפים לחתונה - רבים בוחרים היום לחגוג עם המתופפים גם בחתונות. חתונה בליווי מעגל המתופפים הופך להיות אירוע קצבי במיוחד, אירוע מרגש הרבה יותר ובקיצור אירוע בלתי נשכח.

ג'ננה מתופפים – מרימים לכם את האירוע - כאשר אתם מעוניינים ליהנות מאירוע ייחודי, אירוע שיהפוך להיות בלתי נשכח – לכו על האפשרות של מעגל מתופפים מבית ג'ננה מתופפים. אלו יעניקו לאירוע שלכם הרבה עוצמה, הרבה קצב וגם הרבה יופי וחן. אתם תגלו כי הודות למעגל המתופפים- האירוע כולו מתעצם, הקהל כולו פונה אל רחבת הריקודים וכולם שמחים ומשמחים את חתני האירוע.

לאירוע קצבי ושמח במיוחד – פנו אלינו. אנחנו נדאג כי האירוע שלכם אכן יהיה מיוחד ושמח באמת!