ג'ננה מתופפים
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-3833225
מופעים לאירועים מופעים לאירועים

מופעים לאירועים

מופעים לאירועים

ג׳ננה מגיעים ליצור חוויות!

כשהאורחים מגיעים לאירוע כדי ליהנות ולאסוף חוויות, ולא רק ליהנות מהאוכל הטעים. האורחים מצפים להתרגש, לצחוק ולשמוח ביחד אתכם בעלי השמחה.

מחפשים קונספט מרכזי לאירוע שלכם? כזה שימלא את לב האורחים באדרנלין והתרגשות וישאיר זיכרונות שמחים בלב כל האורחים?

בקבוצת ג׳ננה מתופפים חשבו על הקונספט המתאים ביותר עבורכם: מופעים לאירועים

מופעים שיערכו במהלך האירוע, בדיוק כאשר צריך למשוך את תשומת לב האורחים. המופעים מתאימים לכל אירוע, חתונה, בר/בת מצווה וכל שמחה אפשרית. המופעים ילוו את כניסת החתן והכלה לחופה ויגבירו את ההתרגשות בטקס החופה. בבר/בת מצווה המופעים יהיו חלק מכניסת חתן או כלת האירוע לאולם ויהפכו את חוגגי האירוע למרכז הענינים במלוא תשומת הלב. גם באירועי הולדת בת/בן המופעים משולבים היטב, כך שיעירו את האורחים וימלאו את לבם בהתרגשות ושמחה באירוע.

מה שמיוחד בג׳ננה מתופפים, שהצוות יוצר כל אירוע בנפרד ומתאים אותו לצורכי הלקוח והופך אותו ליחודי, גם ללקוח הפרטי וגם ללקוח העסקי. המופע נבנה כל פעם מחדש בהתאם לסוג האירוע ולמספר מוקדי תשומת הלב שתרצו ליצור במהלך האירוע, כך שכל אירוע מוצג בהתאמה אישית.

המופעים לאירועים המבוקשים ביותר הינם מופעי תיפוף בשילוב תנועה ומופעי אש...

מופע תיפוף עוצמתי מעלה את הציפיה של האורחים לבאות, כך שהוא מתאים במיוחד לכניסה של החוגגים את האירוע. ככל שהמופע מתמשך הוא מושך את האורחים אל רחבת הריקודים, כך שהרחבה מלאה בחוגגים כל משך האירוע. המתופפים מתבלים את האירוע בקצב חי במינון נכון ומקצועי בין האורחים, ג׳ננה סוחפים את רחבת הריקודים ומקפידים לשמור על אנרגיות גבוהות במהלך כל הפעילות.

מופע נוסף זהו מופע האש, מופע דרמטי ומהפנט שלא ישאיר אפילו אורח אחד אדיש, אפילו את הציני ביותר, אין אחד שלא יהיה מרותק למופע בהתלהבות. המופע כולל פעלולים באומנות האש המשלבים תרגילי קורדינציה בתיפוף ומוסיקה מקורית תואמת, ועל רקע שמיי הלילה מופע האש עוצמתי ובולט יותר, המופע גם מתאים כ מופע לחתונה.

רוצים לראות בעצמכם את המופעים לאירועים המרהיבים של ג׳ננה מתופפים? אנחנו יודעים שדרך המילים קשה להעביר את הקצב, פעימות הלב וההתרגשות שהמופעים יוצרים. כדי לחוות את המופעים בצורה מלאה צריך לקחת חלק בחוויה . באתר של גננה מתופפים תוכלו לראות סרטונים של המופע ולחוות מעט מן האווירה המדהימה שמופעי במה יוצרים. זכרו כי כמה שעוצמתי המופע ומרגש בסרטון, במציאות הוא פי אלף יותר עוצמתי.

אז אם אתם מחפשים אטרקציה לאירוע שלכם, כזו שנבנית ספציפית לאירוע שלכם - מופע תיפוף ומופע אש של ג׳ננה מתופפים הם האטרקציה המושלמת, שלא תשאיר אף אורח אדיש.